ANTOINE SKALBIKLIAI IR MINKŠTIKIAI

Ar esate patyrę, kad išskalbus rūbus, jie vis tiek turi išlikusį nemalonų kvapą, pvz, žuvies?

Šie skalbikliai tikrai išgelbės jus iš tokios nemalonios padėties, kadangi speciali sudėties formulė leidžia panaikinti visus nemalonius kvapus ir drabužiams suteikti malonų, bet neįkyrų aromatą. Skalbiklis koncentruotas, todėl vieno kamštelio užteks 3 kg skalbiniams, skalbiant 30 C temperatūroje.

Skalbikliai ir minkštikliai itin subtilių ir išskirtinių kvapų.

Klasikinis- medienos, kedro, gintaro, muskuso ir sandalmedžio kvapų mišinys. Kolekcijoje ir pikantiškas pačiulio, gintaro, odos kvapų mišinys. Bei išskirtinis kvapas moterims. Dominuojančios kvapų natos: ambra ir žiedlapių aromatas. Antrinės kvapų natos: kedras, smilkalai, rožė, švitrūnas.

lessive-classic-900x900

COMPAGNIE DE PROVENCE MUILAI IR RANKŲ KREMAI

Skysti muilai gaminami specialiuose katiluose laikantis senųjų Marselio tradicijų iš augalinių aliejų.

Muilas patekęs ant odos virsta putomis, kurios švelniai valo odą. Natūralus glicerinas švelniai valo odą. Supilstytas į nesenstančio minimalistinio dizaino stiklinius butelius su dozatoriumi.

Kremai praturtinti taukmedžio sviestu, alyvuogių aliejumi ir vitaminu E, šis turtingi rankų kremai švelniai prižiūrės jūsų odą. Naudojant iškart po plovimo, lengva, neriebi tekstūra greitai įsigeria ir oda tampa švelni ir kvepianti.

Produktai supilti į patvarius, iš perdirbamo plastiko pagamintus buteliukus su dozatoriumi, o dėl elegantiško klasikinio dizaino puikiai atrodo vonioje! 

CERERIA MOLLA 1899 NAMŲ KVAPAI IR ŽVAKĖS

„Cereria Molla 1899” savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Tai labai aukštos kokybės ir subtilių, išskirtinių kvapų ispaniški gaminiai.

„Cereria Molla 1899“ – tai menas rankomis pagaminti prabangias  ir kvepiančias žvakes, taip pat aromatinius elementus namams, galinčius perteikti jausmą.

Dar gyva tradicija, išlaikanti originalius receptus, viską daranti rankomis, neskubant, po vieną ir taip kuriant unikalius kūrinius. Prieš daugiau nei 100 metų gimė iliuzija, kuri ėjo iš kartos į kartą ir yra gyvesnė nei bet kada. Tai šeima, mėgstanti savo darbą, viską gaminanti su tokia pačia meile ir išmintimi, kaip ir prieš šimtmetį.


Susipažinti su šiais ir kitais produktais kviečiame Kranto g. 12 esančiame priėmimo punkte.