Apie mus

„Joglė“ –  pirmoji Panevėžyje įkurta moderni valykla, sėkmingai veikianti jau daugiau nei du dešimtmečius. Beveik nekintantis, nuolat savo žinias gilinantis kolektyvas, per įmonės gyvavimo laiką tapęs didele darnia šeima, įrodo, kad tik kultūringas aptarnavimas, geranoriškumas, atsakingumas ir geras savo srities išmanymas padeda išlaikyti klientus ir pritraukti naujus. Ir iš tiesų, nuolatiniai klientai tiki mūsų įmonės specialistų kompetencija, padorumu ir drąsiai naudojasi  įmonės paslaugomis, nebijodami, kad bus pažeistas jų privatumas.

Mums svarbus kiekvienas klientas: ir žymus verslininkas, ir žilagalvė senutė, ir vaikas, patikėjęs mums išvalyti savo mėgstamiausią žaislą. „Joglė“ valo viską: vaikų kuprines, kaukes, minkštus žaislus, skrybėles ir kepures, kaprizingąsias varlytes, užuolaidas, įmantrius tautinių ir pramoginių šokių kolektyvų rūbus, vestuvines sukneles, bažnytinius drabužius, tautines juostas, gobelenus, teisėjų mantijas, visą jūsų garderobą…

„Joglės“ specialistai padės jums taupyti pinigus, o ypač laiką, rūpindamiesi jūsų  įvaizdžiu, sveikata  ir namų jaukumu.  Juk nieko nėra malonesnio nei švaros ir gaivos pojūtis, pradedant drabužiais ir baigiant užuolaidomis ar baldų gobelenu. Kai kompetentingi specialistai pasirūpina buitiniais dalykais, žmogui lieka kur kas daugiau laiko užsiimti savo profesiniu ir dvasiniu tobulėjimu.