SAUSAS DRABUŽIŲ VALYMAS

Kiekvienas save gerbiantis žmogus gerai jaučiasi tik būdamas įsitikinęs, kad jo drabužiai švarūs be dėmelės, išlyginti ir tvarkingi. Vis dėlto retas iš mūsų galime skirti daugiau laiko savo garderobo priežiūrai  ir ne kiekvienas turime pakankamai žinių, nes  nėra universalaus cheminio valiklio, kuris išvalytų visas dėmes. Kad plaudami drabužį, nesugadintume audinio,  jis neišbluktų, nesusitrauktų ar nesusiglamžytų, geriau kreiptis į specialistus.  Susitepus drabužiui delsti nereikėtų:  kuo dėmė šviežesnė, tuo geriau ji išvaloma. Sausas drabužių valymas įveiks visus nešvarumus!

„Joglės“  darbuotojai  maloniai jus sutiks ir  kvalifikuotai aptarnaus,  o jūs atgausite švarų, išlygintą, kvepiantį naujumu drabužį. Prieš valydami ar skalbdami parinksime valiklį ir kiekvieną dėmę išvalysime dėmių pašalinimo aparatu. Mes naudojame tik audinio struktūrai,  gaminio spalvai ir žmogaus sveikatai  nekenkiančius valiklius bei skalbimo priemones. Naujos kartos sausas drabužių valymas – saugus aplinkai ir žmogui. Jau išvalytą jūsų drabužį išlyginsime profesionaliais įrenginiais. Kiekvieną detalę, siūlę palydėsime lygintuvu – juk ne veltui pasaulyje labiausiai vertinamas rankų darbas.

Ar žinote, kad „Joglėje“ valome viską – nuo mažiausių varlyčių iki sudėtingų bažnytinių rūbų, vestuvinių suknelių, motociklininkų aprangų!

Atnešti rūbą į „Joglę“ pravartu ir tuomet, jei  iš pirmo žvilgsnio jis  atrodo  pakankamai švarus, nedėmėtas, bet yra apsivėlęs, apsipūkavęs, pasidengęs „burbuliukais“. Mes tokius drabužius gražiai atnaujiname, atgaiviname, nuimame „spurgelius“. Taip pat mums galite patikėti ypatingos priežiūros reikalaujančių juodų drabužių valymą. Juodus paltus ar kostiumus mūsų specialistai yra nušukuoja, paveikia antistatu, kad mažiau kibtų dulkės ir nešvarumai. Be to, juodiems rūbams prižiūrėti „Joglėje“ galite įsigyti specialius volelius.