kilimų valymas

Kiliminės dangos kasdien tarnauja mūsų kojoms, ant jų gula dulkės, trupiniai, pūkai, žmonių ir gyvūnų plaukai. Kilimai labai sugeria įvairius kvapus: gaminamo maisto, naminių gyvūnų, cigarečių dūmų. Prastai prižiūrimuose, nevalomuose kilimuose netgi gali veistis kandys, kiliminiai vabalėliai. Profesionalus kilimų valymas – būtinas interjero priežiūros elementas.

„Joglėje“ natūralaus pluošto ir sintetiniai kilimai bei dangos valomi profesionalia įranga. Pirmiausiai jie išpurtomi, taip pašalinami smulkiausi trupinėliai, smėlis, statybos medžiagos, spygliai, stiklo šukelės, kurių neįveikia dulkių siurblys. Po to trupiniai ir dulkelės automatiškai nusiurbiami, o dėmelės paveikiamos aukštos kokybės, alergijos nesukeliančiais valikliais. Tuomet jį džioviname natūraliu, o ne pramoniniu būdu, kad nesusitrauktų, nesiriestų, neįgautų specifinio kvapo. Toks kilimų valymas suteikia jiems purumo, atnaujina bei atgaivina buvusias spalvas.

Neturite tinkamo transporto ar laiko kilimui atgabenti į švaros centrą? „Joglės“ darbuotojai gali patys pasiimti kilimą iš jūsų namų ar įstaigos, o išvalytą pristatyti atgal.