odos ir kailio gaminių valymas

Odos ir kailio priežiūra reikalauja ypatingo atidumo. Kad brangi striukė ar kailiniai ilgiau tarnautų, kartą per sezoną juos reikia išvalyti, atgaivinti odos spalvą ir kailio purumą. 

„Joglės“ švaros centras teikia odinių ir kailinių gaminių valymo paslaugą. Profesionalioje odos ir laboratorijoje, naudojant šiuolaikiškas ir aukštos kokybės technologijas, tokie drabužiai ne tik valomi, bet ir atnaujinami, impregnuojami.

Pirmiausia drabužiai surūšiuojami pagal odos tipą ir spalvas bei sudedami į specialią valymo mašiną. Išvalius specialiais tirpalais, gaminiai džiovinami žemoje temperatūroje. Odos spalva ir kainio purumas atgaivinamas puoselėjančiomis priemonėmis, papildomai įriebalinant, impregnuojant, taikant modernias kailio ir verstos odos šukavimo technologijas. Profesionaliai odos ir kailio priežiūrai naudojamos specialios priemonės – riebalai, blizgikliai, silikonas ir kitos, – dėl kurių odinio gaminio kokybė labai pagerėja.

Patariame kailinių ir odinių drabužių valymo neatidėlioti, kad nešvarumai neįsigertų. O atėjus laikui dėvėti odinį ar kailinį rūbą, jis vėl džiugintų kaip naujas.