PŪKų IR PLUNKSNŲ valymas

Mėgstate miegoti šiltuose pūkiniuose pataluose? Laikas nuo laiko būtina pasirūpinti jų švara ir higiena – pūkų plunksnų valymu.  

Lovos patalynė, pagaminta iš natūralių medžiagų pūkų ir plunksnų yra puiki terpė gyvuoti įvairiems kenkėjams ir patogenams. Pataluose šilta, drėgna, lieka prakaito seilių, kraujo lašelių ir kitokių organinės kilmės medžiagų, kuriomis maitinasi erkutės. Odos uždegimai, alergijos ar virusai, kuriais persergame, taip pat palieka pėdsaką mūsų patalynėje. 

„Joglėje“ kiekviena pagalvė, netgi to paties kliento, valoma atskirai. Pagalvių turinys  dezinfekuojamas, karščiu naikinama patogeninė flora, atskiriamos lūžusios plunksnos, išpurenamos sveikos. Švarūs pūkai perpilami į naujus, malonių spalvų ir pasirinkto dydžio impilus. Vietoje vienos didelės subliuškusios pagalvės turėsite dvi ir daugiau. O jei turite atliekamų pagalvių – galime jas išvalytas paversti antklode. 

Išbandykite pūkų plunksnų valymo paslaugą ir įsitikinsite, jog ilsėtis „Joglėje“ išvalytuose bei atnaujintuose pataluose patogu, jauku ir saugu.