Skalbimas, lyginimas

Siekiant kuo aukštesnės kokybės, „Joglėje“ kiekvieno kliento skalbinius mes skalbiame atskirai nuo kitų. Skalbimas atliekamas nedidelėse skalbimo mašinose, naudojami dermatologų patikrinti milteliai, saugūs net kūdikiams. Tokiuose milteliuose nėra kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų, sveikatai pavojingų cheminių priedų. Taip išskalbti gaminiai neturi pašalinių kvapų.  „Skalbiniai turi kvepėti švara, o ne milteliais“, – tokia „Joglės“ darbuotojų nuostata. 

Jei jūs atidžiai vertinate kokybę, rūpinatės higiena ir sveikata,  —  patikėkite mums savo skalbinius: lovos patalynę, rankšluosčius, apatinį trikotažą, staltieses ir kt. Galite būti tikri, kad mūsų naudojami skalbikliai nekenkia audiniams,  neskatina susidėvėjimo, nesukelia alergijos. O pageidau-jantiems, kad kūnas ir drabužiai darniai kvepėtų, siūlome drabužius išskalbti unikaliais Prancūzijoje gaminamais ANTOINE  skalbikliais. Šioms priemonėms naudojamos tos pačios žaliavos, kaip ir aukščiausio lygio parfumerijoje. Tad su jais išskalbti drabužiai ne tik kad bus švarūs, bet ir maloniai kvepės. Jums tik reikės išsirinkti iš ANTOINE skalbiklių kvapų kolekcijos.

„Joglėje“  lovos  skalbiniai dar ir minkštinami. Patalynės standinimas – jau atgyvenęs dalykas, skalbiniai turi  kvėpuoti, būti purūs, minkšti ir gaivūs. Tokie jie lieka ir po lyginimo, nes apdorojami garais. Švarius drabužius mes  lyginame profesionaliais įrenginiais, kiekvieną detalę, siūlę palydėdami  lygintuvu.

Vis dėlto staltiesės ir servetėlės turi būti  lengvai pastandinamos. Mes žinome, kaip elgtis su kiekvienu tekstilės gaminiu. Tad patikėkite skalbimo ir lyginimo darbus profesionalams!